Привітали вчителів фізичної культури навчальних закладів громади

Дата: 10.09.2021 14:31

Фото без опису

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя -  День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

З цієї нагоди, напередодні свята, перший заступник міського голови Валентин Музика, привітав вчителів фізичної культури комунальних закладів Бобринецької міської ради та оголосив подяки   за сумлінну працю, педагогічну майстерність, особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління  і з нагоди  Дня фізичної культури і спорту:

Платонову Георгію Івановичу – вчителю фізичної культури філії №1 КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Доренку Миколі Миколайовичу – вчителю фізичної культури КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Малику Володимиру Юрійовичу -  вчителю фізичної культури КЗ «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради Кіровоградської області

Бажаємо усім вчителям талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Спортсменам бажаємо високих здобутків та перемог у змаганнях. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.