Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Довідка про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Бобринецької міської ради за І півріччя 2021року

Дата: 30.08.2021 15:44
Кількість переглядів: 411

 Бобринецька міська рада роботу із зверненнями громадян проводить відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" (далі Указ) та інших нормативних актів.

 

І. Загальна інформація

 

 Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Бобринецької міської ради  на 2021 рік на засіданні виконавчого комітету розглянуто питання: “Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що  надійшли до міської ради за 2020 рік” (Рішення виконавчого комітету від 04 лютого 2021 року №30).

В рамках виконання Указу, Бобринецька міська рада періодично  висвітлює  інформаційну довідку  про роботу із зверненнями громадян у засобах масової інформації, зокрема на офіційному веб-сайті “Бобринецької міської  громади”

 

 

ІІ. Інформаційно-аналітичні дані

 

До Бобринецької міської ради, як до представницького органу Бобринецької об’єднаної територіальної громади надійшло за І півріччя       2021 року надійшло 338 звернень  що на 48 звернень більше порівняно з відповідним періодом 2020 року, з них 297 звернень громадян надійшли поштою що на 59 звернень більше порівняно з відповідним періодом 2020 року. Звернулося громадян на особистий прийом до міського голови 41 (з них 41 звернення на особистому прийомі) що на 13 звернень громадян більше порівняно з відповідним періодом 2020 року, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 виїзні прийоми громадян керівництвом міської ради в І півріччі  не проводилися.   

За категорією авторів:

від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій надійшло 3 звернення (на рівні 2020 року),

2

 

від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 4 (збільшилось на 4),

від ветеранів праці – 0,

від "дітей війни" – 0,

від членів багатодітних сімей-0, одиноких матерів, матерів- героїнь – 1,

від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – 0, інших категорій -330.

 

За видами звернень: із усіх звернень, що надійшли до міської ради  протягом І півріччя 2021 року  становлять заяви (клопотання)(скарги не надходили).

 

За територіальною ознакою:

як свідчить аналіз надходження звернень протягом І півріччя 2021 року найбільше звернень надійшло з м. Бобринець (306), з сіл громади  (32).

 

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян, що надійшли до міської ради протягом І півріччя 2021 року, з них:

комунальне господарство - 47

соціального захисту – 263, з них: 78 надання матеріальної допомоги, 185 інші питання

аграрної політики і земельних відносин - 16

охорони здоров’я – 3

житлової політики  – 6

інші питання - 3

Найбільш актуальних питань можна виділити три: комунального господарства; соціального захисту; аграрної політики і земельних відносин.

 

ІІІ. Розвиток доступних форм спілкування з громадянами

 

 Важливу роль у посиленні довіри до влади відіграє особисте спілкування представників влади з громадянами. На виконання листа Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 листопада 2016 року №585/01-32 “Про звернення громадян, які надійшли на урядову “Гарячу лінію” та розпорядження міського голови від  20 січня 2016 року № 11 “Про телефон “гарячої лінії” Бобринецької міської ради” забезпечено оперативне реагування на звернення, що надходять на  телефон “гарячої лінії»” міської ради, на яку звернень за І півріччя не надходило.

Розпорядженням міського голови від 29 грудня 2020 року  № 188  “Про затвердження графіка особистого прийому громадян” затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом міської ради. Проводиться прийом міським головою, секретарем міської ради, секретарем виконавчого комітету та заступниками міського голови. В період карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, згідно протоколу №13

3

 

від 04 грудня 2020 року засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій особистий прийом громадян проводиться дистанційно в режимі онлайн та особисто. Для широкого ознайомлення населення графік особистого прийому громадян розміщено на ВЕБ-сайті Бобринецької міської ради. За перше півріччя 2021 року головою міської ради на особистому прийомі прийнято 41 звернення громадян, особисто виїзні прийоми не проводилися.

         

_______________________________________________________________


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь