Бобринецька міська територіальна громада

Рекорд України з наймасовішого виконання державного гімну громадами!

Дата: 24.08.2021 14:47

Більше 5 тисяч жителів із 49 громад Кіровоградщини встановили рекорд України з наймасовішого онлайн-виконання державного гімну України представниками територіальних громад.

Саме сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України, Бобринецька міська  територіальна громада та 48 громад області в режимі онлайн виконали гімн України.

У Бобринці в парку імені М.Л. Кропивницького співали гімн всі, починаючи від малечі з дитячих садочків і закінчуючи трудовими колективами міста та сіл громади.

Тож, цим рекордом Бобринецька міська громада вписала своє ім’я в історію України!

Шановні Бобринчани! Вітаємо вас з Днем Незалежності України. Бажаємо міцного здоров’я, щастя миру і благополуччя. Славімо нашу батьківщину – Бобринецьку громаду, славімо Україну!

Слава Україні!