Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 11.08.2021 16:53

Фото без опису11 серпня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Валентина МУЗИКИ.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

2. Про влаштування малолітньої дитини до комунального некомерційного підприємства «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради».

3. Про внесення змін в Додаток 4 до рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 22 квітня 2021 року № 158 «Про затвердження передавального акту».

4. Про затвердження Акта приймання-передачі.

5. Про внесення змін до Інформаційної картки адміністративної послуги «Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності», що надається через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобринецької міської ради.

6. Про дозвіл на встановлення арт- об’єкту «Читачка».

7. Про ініціативу щодо передачі в оренду об’єктів майна комунальної власності Бобринецької міської територіальної громади.

8. Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового приміщення комунальної власності Бобринецької міської територіальної громади.

9. Про дозвіл на риття траншеї та прокладання водопроводу за заявою громадянина ВІТВИЦЬКОГО Р.Г.

10. Про виділення 23/50 частин домоволодіння в окреме домоволодіння та окрему адресу за заявою громадяни Горевич С.М.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 31 серпня 2009 року № 251 «Про постановку громадян на квартирний облік для поліпшення житлових умов» за заявою громадянки Остапенко І.В.

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 25 січня 2007 року № 13 «Про взяття громадян на квартирний облік» та перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку (за заявою громадянки Лубкіної О.А.).

13. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за заявою громадянина Касянова ОС.

14. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Миндруци С.М.)

15. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Наривончик Н.І.)

16. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Сандрака С.В.)

17. Про виділення одноразової матеріальної допомоги (за заявою Соболевського О.В.)Фото без опису