Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

ЗВІТ за 2021 рік поліцейського офіцера громади Бобринецької  територіальної громади

Дата: 04.08.2021 11:27
Кількість переглядів: 1666

(Слайд № 2)На території Бобринецької ОТГ розташовано 8 населених пунктів в яких мешкає 11 571 громадян. На території ОТГ працює 1 поліцейський офіцер громади:

  • капітан поліції Гузієнко Олександр Вікторович

 

(Слайд № 3)  19.04.2020 року, рішенням сесії № 2049 затверджено комплексну програму профілактики злочинності на території Бобринецької міської об?єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки. В рамках вказаної програми надано субвенцію до ГУНП в Кіровоградській області, для забезпечення поліцейського офіцера громади паливо-мастильними матеріалами на суму 20000 гривень.

Також в рамках зазначеної програми на території Бобринецької ОТГ, а саме в м. Бобринець встановлено 32 камери відео спостереження.

На протязі першого півріччя, здійснено 1 виступ перед громадою, також відвідувалися навчальні заклади Бобринецької ОТГ, в ході чого проведено 4 зустрічей та превентивної роз’яснювальної роботи серед школярів.

 

(Слайд № 4-16)– За 2020 рік, поліцейським офіцером громади обслуговано 11 викликів отриманих з лінії «102», та передані оператором на логістичний пристрій (планшет), також розглянуто згідно з законом України «Про звернення громадян» 63 звернення різного характеру, відповідно за  перше півріччя 2021 рік, обслуговано 6 викликів отриманих з лінії «102», та передані оператором на логістичний пристрій (планшет), та розглянуто згідно з законом України «Про звернення громадян» 100 звернень.

(Слайд №5) - На території м.Бобринець та об’єднаної територіальної громади виявлено та припинено 64 адміністративних правопорушень, а саме:

                 

Кількість винесених постанов та складених протоколів про адміністративне правопорушення

Стаття

Назва

1

174

Стрільба з вогнепальної,холодної метальної чи пневматичної зброї,пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами не смертельної дії, в населених пунктах і в невстановлених для цього місцях або з порушенням установленного порядку.

9

44-3

Порушення правил щодо карантину людей

2

51

Дрібне викрадення чужого майна

6

121

Порушення водієм правил керування транспортних засобів правил користування ременями безпеки або мотошоломами

1

130

Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

1

152

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

2

154

Порушення правил тримання собак і котів

1

156

Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами

3

160

Торгівля з рук у невстановлених місцях

1

164

Порушення порядку провадження господарської діяльності

2

173

Дрібне хуліганство

9

173-2

Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування

1

175-1

Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях

6

176

Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення

3

177

Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення

21

178

Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигля

2

187

Порушення правил адміністративного нагляду

3

192

Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік

 

 

 

(Слайд № 5-13)Поліцейським офіцером громади, під час профілактичних заходів пов’язаних із протидією домашньому насильству на території Бобринецької територіальної громади, перевірено 28 кривдників, винесено 1 терміновий заборонний припис та взято на облік 40 кривдників.. За вчинення домашнього насильства впродовж першого півріччя 2021 року, на території Бобринецької ОТГ було складено 9 адміністративних матеріалів за ст. 173-2 КУпАП, які скеровано до суду.

(Слайд № 8-13) Робота поліцейського офіцера громади спрямована на профілактику та попередження правопорушень. Таким чином за перше півріччя 2021 рік, разом із службою у справах дітей проводилися спільні виїзди, під час яких відвідано 20 сімей,  які опинилися у складних життєвих обставинах, та  здійснено 37 перевірок,  під час яких виявлено адміністративні правопорушення та складено 6 адміністративних матеріалів за ст. 184 КУпАП відносно батьків чи осіб які їх замінюють які неналежно виконують свої обов’язки щодо виховання дітей.

(Слайд № 3-18) Одним із важливих видів профілактики та превенції на території громади є спілкування та підвищення рівня правосвідомості молоді. У зв’язку із цим поліцейським громади за перше півріччя 2021рік було проведено 4 виступів у навчальних закладах міста, за темами: дотримання правил дорожнього руху, загальна правосвідомість, дотримання правил громадського порядку, протидія  булінгу та домашньому насильству, правила поводження на воді, правила безпеки при поводженні з вогнем.

На території Бобринецької ОТГ, проводиться робота спрямована на боротьбу із незаконним обігом наркотичних речовин.

(Слайд № 13-14)Поліцейським офіцером громади, з початку введення карантинних заходів на території країни, постійно здійснювалося патрулювання на службовому автомобілі в кожному населеному пункті розташованому на території громади, із застосуванням гучномовця до населення доводилися обмеження які діють під час карантину. Завдяки таким патрулюванням кількість захворілих та порушників була невеликою у порівнянні із іншими громадами. Таким чином, за порушення карантинних норма за ст. 44-3 КУпАП, було притягнуто до відповідальності 9 осіб.

 (Слайд № 19-20) Одним із основних напрямів роботи поліцейського офіцера Бобринецької ОТГ є контроль за дотриманням правил благоустрою. Таким чином, під час патрулювання було виявлено та задокументовано, а в подальшому притягнуто до відповідальності за порушення правил благоустрою 1 мешканця громади. Також, свою ефективність показали і камери відеоспостереження встановлені в рамках безпекового проекту, завдяки яким також було задокументовано та притягнуто до відповідальності порушників.

За 2021 рік, поліцейським офіцером громади було перевірено всі магазини та ринки які розташовані на території Бобринецької ОТГ, а також розважальні заклади та проведено профілактичні бесіди з продавцями даних закладів, що до недопущення продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

 В м.Бобринець виявлено та задокументовано незаконну роздрібну торгівлю алкогольних напоїв з території домоволодіння без відповідних документів та ліцензії. Відносно даної особи, складено адміністративні матеріали за ст. 156 КУпАП та вилучено підакцизну продукцію.

За перше півріччя 2021 року, поліцейським офіцером громади було проведено відпрацювання місць де проводиться торгівля з рук у невстановлених місцях. Результатом відпрацювання стало виявлення порушників та складання відносно таких адміністративних матеріалів у кількості 3 протоколів за ст..160 КУпАП.

Щоденно, впродовж 2021 року, поліцейським проводилися патрулювання з метою запобігання порушенню громадського порядку. Постійно проводилися зустрічі та бесіди із громадянами направлені на розвиток правосвідомості серед населення. Однак, були випадки коли громадянами вчинялося дрібне хуліганство та відносно них складено 6 адміністративних матеріалів за ст. 173 КУпАП

Під час відпрацювання території Бобринецької ТГ, на наявність порушення провадження господарської діяльності, було виявлено 1 факт, який здійснював реалізацію дизельного палива без ліцензії, за результатами чого було складено адміністративний протокол за ст. 164 КУпАП.

Під час патрулювання було встановлено 1 особу яка курила тютюнові вироби у місцях, де це заборонено законом. Відносно порушника складено 1 адміністративний матеріал за ст. 175-1 КУпАП.

(Слайд № 22)Під час патрулювання та спілкування із населенням, надійшла інформація про осіб які можуть займатися виготовленням, зберіганням самогону. В ході перевірки отриманої інформації, деякі факти підтвердилися та відносно громадян які займалися виготовленням та зберіганням самогону було складено 6 адміністративні матеріали за ст. 176 КУпАП.

Також за придбання самогону та інших міцним спиртних напоїв домашнього вироблення до адміністративної відповідальності притягнуто 3 осіб у відношенні яких складено 3 адміністративні протоколи за ст. 177 КУпАП. Виготовлення та збут самогону на території громади має негативний вплив не лише на здоров’я тих хто його вживає, а і наносить шкоду підприємцям і бюджету громади, в яку не надходять податки із продажу підакцизного товару.

(Слайд № 19,20,29) Однією із проблем на території Бобринецької ОТГ є порушення громадського порядку у вигляді розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях та поява у громадських місцях у п’яному вигляді. Впроваджуючи превентивні методи, поліцейським громади проводяться роз’яснювальні бесіди із населенням в цьому напрямі та складаються адміністративні матеріали відносно порушників. Таким чином за перше півріччя 2021 року, складено 21 адміністративних матеріала за ст. 178 КУпАП.

(Слайд №22)На території Бобринецької ОТГ мешкає 2 особи які перебувають під адміністративним наглядом. Кожного місяця проводяться перевірки таких осіб. В поточному році, за порушення правил адміністративного нагляду за ст. 187 КУпАП було складено 2 адміністративних матеріалів.

 

(Слайд № 21)Поліцейським офіцером громади на території Бобринецької ОТГ, впродовж 2021 року впроваджуються контроль за дотриманням правил дорожнього руху. Таким чином, за перше півріччя 2021 року, за порушення водіями правил керування транспортними засобами, правил користування ременями безпеки або мотошоломами складено 6 адміністративних матеріалів за ст. 121 КУпАП,  за порушення правил дорожнього руху, а саме керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом, або не придавила їх для перевірки, складено 2 адміністративних матеріали за ст. 126 КУпАП. Також, із метою запобігання керування транспортними засобами особами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, поліцейським офіцером громади проводились нічні патрулювання із залученням груп реагування патрульної поліції Бобринецького відділення поліції. В ході таких патрулювань було складено 1 адміністративний матеріал за ст. 130 КУпАП та вилучено водійське посвідчення у порушника.

 

На території Бобринецької ОТГ мешкає 364 власника нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів. Кожного місяця впродовж 2021 року, вибірково проводяться перевірки власників зброї на дотримання правил її зберігання. Під час виявлення порушень, відносно власників зброї складаються адміністративні матеріали.

 

За 2021 рік було проведено 1 виступ перед громадою, а саме:

1) із метою з’ясування проблемних питань які стосуються безпечного середовища на території ОТГ; 2) встановлення та роз’яснення проблематики порушення та дотримання норм правил дорожнього руху на території ОТГ; 3) обговорення та збір пропозицій, щодо покращення умов благоустрою з метою зменшення ризиків порушення законодавства.

 

В 2021 році, за матеріалами зібраними поліцейським офіцером Бобринецької ОТГ, відкрито 1 кримінальне провадження. Встановлено 1 адміністративний нагляд.

 

(Слайд № 31) Лише разом із Вами нам вдасться зробити Нашу громаду безпечною. Впроваджуючи механізми взаємодії громади та поліції, прошу надавати свої варіанти та алгоритми вирішення питань які залишилися не вирішними на території громади. Також, хотілося б підкреслити високу ефективність та  доцільність безпекових проектів які вже почали працювати на території громади та мають не один десяток позитивних прикладів. Головною ціллю як безпекових проектів так і плідної співпраці поліцейських з громадою та органами місцевого самоврядування є зниження правопорушень будь якого типу, створення безпекових осередків  на території громади та розвиток правової обізнаності серед населення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь