Запрошуємо пасічників взяти участь у  Медовому ярмарку – виставці в рамках Фестивалю «KROPhonyfest».

Дата: 30.07.2021 13:16

19 серпня 2021 року на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбудеться ярмарок медової продукції та конференція бджолярів «KROPhoneyfest».

У ярмарку братимуть участь бджолярі з усієї області.

Торгівля розпочнеться з 8-ї ранку, а офіційне відкриття ярмарку відбудеться о 9-тій. Одразу після відкриття, за традицією Великого Спасу, що відзначається 19 серпня, відбудеться освячення меду та фруктів, представлених на ярмарку.

Бобринецька міська рада запрошує  пасічників взяти участь у  Медовому ярмарку – виставці в рамках Фестивалю «KROPhonyfest».

Пропозиції щодо участі можна надавати за телефоном 34188 або на електронну адресу: bobrineckamiskarada@ukr.net