Зднем працівників торгівлі!

Дата: 25.07.2021 11:16

Востанню неділю липня своє професійне свято відзначають представники професії, без якої не можна уявити нашого життя, - працівники торгівельної сфери.

Тривалий час торгівля залишається однією з найбільш перспективних та інвестиційно - привабливих галузей економіки.

Від професіоналізму, тактовності і чуйності продавців, організованої та ефективної роботи підприємств торгівлі залежить розвиток споживчого ринку і економіка нашої країни.

Шановні працівники торгівлі, ви щоденно задовольняєте потреби жителів громади, забезпечуючи їх товарами вітчизняного та закордонного виробництва. З року в рік ви постійно нарощуєте обсяги товарообігу, покращуєте якість торговельного обслуговування споживачів, тим самим вносите вагомий вклад у зростання економічного потенціалу громади, створюєте комфортні умови для життя і праці людей.

Тому, в цей день бажаємо вам стабільності в роботі, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних досягнень, надійних ділових партнерів, привітних покупців, достатку і благополуччя!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус!