Святкування Івана Купала

Дата: 07.07.2021 13:45
Кількість переглядів: 2007

Фото без описуВ ніч з 6 на 7 липня на березі річки Сугоклій відбулося справжнє таїнство народних обрядів із фото-зонами та розвагами.

Концертна програма була різноманітною та насиченою. Колективи художньої самодіяльності презентували свої таланти та майстерність. Захопливо звучали фольклорні та народні мотиви, пісні та танці. Артисти забезпечили усім присутнім на святі незабутні емоції та позитивний настрій під час святкової програми,  розваг та дискотеки. Частували смачною кашею та напоями. Також працювали торгові точки, які могли задовольнити найвибагливіший смак покупця.

У ніч на Івана Купала дівчата та хлопці водили хороводи, під супровід купальських пісень. За традицією, дівчата плели віночки із пахучих польових трав та пускали їх на воду.

Чарівне багаття зібрало присутніх біля вогню, об’єднало єдиним почуттям щастя, радості, піднесення та єдності.

Завершилось свято запальною дискотекою.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам у підготовці та проведенні заходу.