Безробітні Кіровоградщини можуть здобути актуальну професію аграрної галузі

Дата: 06.07.2021 11:01

Для тих, хто мріє працювати «на землі» та розвивати сільське господарство, 12 липня поточного року, на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Фермер». Курс навчання триватиме 5 місяців.

Під час навчання значна увага приділяється саме нюансам аграрної галузі: сучасним технологіям виробництва сільськогосподарської продукції; основним принципам виконання механізованих робіт у виробництві сільськогосподарської продукції; будові й правилам експлуатації тракторів; основам ринкової економіки тощо.

Умовами до направлення на навчання є:

• професійно-технічна  освіта (кваліфікований робітник за суміжною професією 4-5 розряду);

• досвід роботи 1 рік;

• вік особи не менше 18 років;

• медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості