Вручення свідоцтв випускникам школи

Дата: 01.07.2021 11:45

Фото без опису30 червня 2021 року у комунальному закладі «Бобринецьке навчально – виховне об'єднання «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.  36 випускників залишили стіни рідної школи. Семеро медалістів порадували успіхами у навчанні не тільки своїх учителів, а й рідних.

Теплі слова юнакам та дівчатам дарували директор школи, класні керівники, батьки. Зворушливими для всіх стали вдячні слова школі, педагогам, батькам з вуст випускників. Міський голова Леонід Кравченко вручив дітям пам’ятні значки від Бобринецької громади,  побажав випускникам світлого і радісного майбутнього, не боятися труднощів, які роблять людину сильнішою, не боятися невдач, які вчать цінувати хвилини радості і щастя, а також впевнено дивитися вперед та рішуче йти до своєї мети.

Не обійшлося свято і без традиційного зворушливого вальсу у виконання випускників.

Упродовж усього заходу у залі панувала тепла та родинна атмосфера, яку випускники запам’ятали на все життя.