Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 30.06.2021 14:53

29 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням Бобринецького міського голови Леоніда КРАВЧЕНКА.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про врегулювання окремих питань щодо безхазяйного майна на території Борбринецької міської територіальної громади.
  2. Про схвалення щорічного проміжного звіту  про стан виконання у 2020 році Програми фінансової підтримки  Бобринецького  міського комунального підприємства «Міськводоканал» на 2019-2021 роки.
  3. Про схвалення проекту рішення міської ради « Про внесення змін до програми «Будівництва, капітального ремонту, реконструкції та модернізації об»єктів комунальної власності і соціально-культурного призначення Бобринецької міської об»єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки», затвердженої рішенням міської ради від 19 квітня 2019 року № 2066».
  4. Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту Бобринецької міської територіальної громади.
  5. Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Бобринецької міської ради.
  6. Про  схвалення  проекту рішення Бобринецької міської ради «Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 24 грудня 2020 року № 214 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2021 рік»
  7. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану Бобринецьким  міським комунальним підприємством «Міськводоканал» за 2020 рік.
  8. Про стан кадрової роботи у Бобринецькій міській раді за 2020 рік.
  9. Про стан виконавської дисципліни у Бобринецькій міській раді за 2020 рік.
  10. Про затвердження Передавального акту.
  11. Про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
  12. Про внесення змін до рішення від 27 квітня 2017 року № 45 «Про організацію сезонної торгівлі на території  Бобринецької міської об’єднаної  територіальної громади.
  13. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на території Бобринецької міської територіальної громади.
  14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 вересня 2017 року № 139.
  15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 вересня 2017 року № 140.
  16. Про виділення частини комплексу будівель в окрему адресу.
  17. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Жиганової В.В.
  18. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м. Бобринець за заявою  громадянина Бабича Ю.М.)
  19. Про дозвіл на  видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Шугальової С.В.
  20. Про постановку громадян на  квартирний  облік.