Бобринецька міська територіальна громада

З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 09:29

Фото без описуШановні бобринчани! Щиро вітаємо вас з 25-ю річницею Дня Конституції України!

Основний Закон України закріпив ідеали справедливості та рівності, став дієвою основою розвитку незалежної демократичної держави та точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Він увібрав в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал Нації.

Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Нехай ці демократичні засади стануть реаліями сьогодення для кожного бобринчанина.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духа, миру та благополуччя. Нехай це свято додасть Вам наснаги в роботі та житті на благо України!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус!