Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту

Дата: 23.06.2021 14:52

Фото без опису22 червня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту, на якій були розглянуті питання, що виносяться на сесію міської ради. За результатами роботи було схвалено та рекомендовано для прийняття Бобринецькою міською радою наступні проекти рішень (див. протокол засідання).

«Протокол №5 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, світи, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту»