Підписано меморандум про партнерство та співробітництво з КРТПП

Дата: 16.06.2021 17:34

Фото без опису16 червня відбулася робоча зустріч міського голови Леоніда Кравченка, президента Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірини Саєнко та місцевого бізнесу.

Під час зустрічі Ірина Саєнко презентувала діяльність Кіровоградської РТПП, ознайомила з послугами, які будуть корисні малому, середньому та великому бізнесу.

Присутні мали можливість отримати інформацію про публічні закупівлі, зовнішньоекономічну діяльність, конференц-сервіс, консалтингові послуги для бізнесу, оцінку: рухомого і нерухомого майна, технічного стану транспортних засобів.

Також обговорено питання щодо розвитку туризму та залучення інвестицій в громаду.