Дата: 10.06.2021 11:23

Фото без описуЗ 19 по 21 жовтня 2021 р. на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться XІХ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», у складі якого пройдуть виставкові заходи, об’єднані спільною метою – застосування кращих світових практик в житлово-комунальному господарстві України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами задля обміну досвідом та здобуття нових плідних контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі:

- XІХ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2021» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення промислових та господарсько-побутових стічних вод, труби, насоси, контрольно-вимірювальні прилади);

- XІХ Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ-2021» (комунальна та спеціальна техніка, поводження з відходами, благоустрій, smart city);

- XІІ Міжнародна спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо-2021» (будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів, технічні засоби організації дорожнього руху);

- XІ Спеціалізована виставка «ЄВРОБУДЕКСПО-2021» (промислове та житлово-цивільне будівництво, будівельні технології, матеріали, обладнання, ліфтове устаткування).

Виставкові заходи, започатковані фахівцями для фахівців, допоможуть створити нові можливості та перспективи вигідного співробітництва влади, місцевого самоврядування та бізнес спільноти у впровадженні проектів, що зроблять українські громади перспективними і комфортними.

Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців підприємств, представництв, організацій тощо, взяти участь у роботі виставок та представити широкому загалу свою техніку, обладнання, технології та послуги.

Довідкова інформація за тел.: (044) 201-11-54, 201-11-59, 201-11-66 та на сайті: www.iec-expo.com.ua