Досягнення «Відважних»

Дата: 10.06.2021 08:16

Фото без описуНаціонально-патріотичне виховання дітей – пріоритетний напрям діяльності закладів  освіти. Так, з метою виховання свідомого громадянина-патріота, набуття дітьми соціального досвіду, високої духовної, фізичної досконалості, моральної і художньо-естетичної культури комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у  період з 20-25 травня 2021 року проводив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у дистанційній формі для середньої та старшої вікових груп.

У обласному етапі гри  взяли участь 67 роїв (близько 540 учасників), із яких 42 - старша вікова група («молоді козаки» 15-17 років»), 25 роїв - середня вікова група джури» 11-14 років).

Рої змагалися  у 5-ти залікових конкурсах, а саме: «Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», змагання з надання першої долікарської допомоги «Рятівник», змагання «Розбирання та складання АК», змагання «Фізична підготовка», конкурс «Впоряд».

Конкурси «Відун» (інтелектуальні змагання з історії України, доби козаччини) та «Рятівник» (перевірка знань учасників теоретичного алгоритму надання домедичної допомоги) проходили у тестовому форматі.

Заліковий конкурс «Розбирання та складання АК» проходив в онлайн режимі через систему ZOOM. У ході  змагань оцінювалися вміння та спритність учасників з розбирання та  складання  автомату.

На конкурси «Впоряд» та «Фізична підготовка» рої надіслали відео у вигляді демонстрації навичок зі стройової підготовки (впоряду) та підтягування на перекладині.

Більшість роїв  продемонстрували високий рівень підготовки та жагу до перемоги.

Бобринецьку громаду представляв рій «Відважні» комунального закладу «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради (старша вікова група).

У загальному заліку рій зайняв 6 місце із 42 роїв.

Вітаємо учасників з гарним результатом і бажаємо нових досягнень!

Більшість роїв  продемонстрували високий рівень підготовки та жагу до перемоги.

У загальному заліку рій зайняв 6 місце із 42 роїв.

Вітаємо учасників з гарним результатом і бажаємо нових досягнень!