Із травня змінено умови надання житлових субсидій

Дата: 03.06.2021 15:25

Фото без описуУряд вніс певні корективи у нові правила отримання субсидій - зокрема, нові зміни дозволять перепризначати субсидії без подання відповідної заяви (за деякими винятками).

Рішенням Уряду передбачено, що з 01 травня 2021 року для призначення житлової субсидії обов’язково мають звернутися громадяни, які отримували субсидію:

-  у грошовій безготівковій формі;

- за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);

- без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Для решти громадян перепризначення житлової субсидії буде здійснено без звернення громадян, на підставі інформації Мінфіну за результатами проведеної верифікації даних щодо дій та майнового стану, які впливають на право  на житлову субсидію.

Крім того, скасовано вплив на право на житлову субсидію житла, яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності та розташованого в сільській місцевості.

Розмір депозиту який унеможливлює отримання житлової субсидії збільшено до 100 тис. грн.

Для отримання більш детальної інформації та консультацій жителі громади можуть звертатися за номером  3 46 51.