Кубок України з окремих дисциплін пауерліфтингу

Дата: 31.05.2021 15:50

Фото без опису30 травня 2021 року в м. Олександрія відбулися змагання на Кубок України з окремих дисциплін пауерліфтингу (жиму лежачи, станової тяги, підйому штанги на біцепс).

Організаторами змагань є Всеукраїнське об’єднання пауерліфтингу та громадська організація «Сильна Олександрійщина».

Бобринецьку громаду представляли три учасника: Мармута Сергій (підйом штанги на біцепс у ваговій категорії понад 100 кг), Бабич Артур (підйом штанги на біцепс у ваговій категорії до 75 кг), Ситнік Анатолій (жим лежачи у ваговій категорії  до 90 кг).

За результатами змагань Мармуті Сергію присвоєно звання Майстра спорту Міжнародного класу. Спортсмен став абсолютним переможцем у своїй ваговій категорії з підйому на біцепс, піднявши 85 кг.

Бабичу Артуру присвоєно звання Майстра спорту України. Його визнано переможцем у своїй ваговій категорії у підйомі на біцепс, вага підйому -  62,5 кг.

Ситніку Анатолію присвоєно звання Майстра спорту України. Він став  бронзовим призером у своїй ваговій категорії з жиму штанги лежачи. Вага жиму штанги становила 160 кг.

Поїздка відбулася за сприяння Бобринецької міської ради.

Вітаємо переможців Кубку України з гарними результатами!