Завершення навчального року в Бобринецькій громаді

Дата: 30.05.2021 07:20

Фото без описуОберемки квітів, усміхнені обличчя, сльози на очах, щирі слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. 27 травня він пролунав в комунальних закладах Бобринця - гімназії №1 та школі №5. У 2021 році 73 одинадцятикласників нашої громади попрощалися зі школою назавжди. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до обраних навчальних закладів.

Також 28 травня в Бобринецькій Дитячій школі мистецтв відбулося вручення свідоцтв про закінчення музичної школи. Привітати випускників завітали представники міської ради.

Навчання у школах закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису