ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ ЕЛЕКТРОННОГО СЕРВІСУ «СИСТЕМА РЕЄСТРАЦІЇ ДОКУМЕНТІВ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ»

Дата: 28.05.2021 14:46

Фото без описуДля повноцінного утримання і виховання малюків державою встановлена соціальна допомога у зв’язку з народженням дітей. Допомога надається одному з батьків чи опікуну, разом з яким постійно проживає малюк.

Отримати послугу можна заповнивши електронну форму заяви про призначення допомоги при народженні дитини через веб-сайт Міністерства соціальної політики України.

Отже, увійти до сервісу можна за адресою https://e-services.msp.gov.ua

Електронні форми, підписані електронним цифровим підписом, держава визнає нарівні з паперовими документами.

Нагадаємо, що допомога  у зв’язку з народженням дітей призначається  не  пізніше ніж наступного робочого дня після отримання заяви органом соціального захисту  населення. Звертатися можна упродовж 12 місяців з дня народження дитини. Пізніше право на отримання допомоги втрачається.