Кіровоградська область, Кропивницький район

Спортивна гордість бобринеччини

Дата: 24.05.2021 13:53
Кількість переглядів: 938

Фото без опису20-23 травня 2021 року в м. Полтава відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. Кіровоградську область представляли вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

У змаганнях брали участь команди з 16 областей України (більше трьохсот учасників).

Новікова Анастасія виборола ІІІ місце (поштовх довгим циклом) у ваговій категорії +68 кг, вага гирі 12 кг.

Новіков Дмитро став володарем чотирьох медалей (двох бронзових у естафеті, два двох срібних у двоборстві та довгому циклі) у ваговій категорії +68 кг, вага гирі 16 кг.

Пильщик Іван посів ІІІ місце в Р12 (ривок 12 хв з переміною рук)  у ваговій категорії +68 кг, вага гирі 16 кг.

Гурин Віталій виборов п’ять медалей (дві бронзові в естафеті, одну - у двоборстві, одну - в Р12 (ривок 12 хв з переміною рук), одну срібну у довгому циклі у ваговій категорії до 68 кг, вага гирі 24 кг.

Шапошніков Єгор здобув дві бронзові медалі в естафеті у ваговій категорії до 68 кг, вага гирі 24 кг.

Ткаченко Максим виборов дві бронзові медалі в естафеті, та одну в довгому циклі у ваговій категорії до 73 кг, вага гирі 24 кг.

Шапошніков Єгор виконав норматив кандидата в майстри спорту, а Новіков Дмитро потрапив до складу збірної України.

У загальній сумі наші спортсмени здобули три срібні і тринадцять бронзових медалей.