Шановні автоперевізники

Дата: 21.05.2021 15:13

Фото без описуЗ 01 червня 2021 року у зв'язку з підвищенням температури повітря з метою збереження дорожнього покриття та забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування заплановано введення обмеження проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування з 10 години ранку до 22 години включно.

Відстій великовагового автотранспорту на період різкого підвищення температури атмосферного повітря від 28° С і вище здійснюється на існуючих стоянках автодоріг Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв на 70+600 кілометрі та Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв на 150+300 кілометрі та  майданчиках відпочинку, в тому числі біля об'єктів сервісу.