Бобринецька міська територіальна громада

Переможці першості області з футболу

Дата: 21.05.2021 14:34

19 травня 2021 року на футбольному полі ПТУ № 32 відбувся футбольний матч на першість області з футболу серед юнаків 2005 року народження і молодші.

Вихованці тренера-викладача Ігоря Філіпенка зустрічалися з однолітками КДЮСШ-2  м. Кропивницького. Гра розпочалася з атаки хазяїв, і вже на 10 хвилині наші юнаки вели з рахунком 2:0.

Голи забили Равлюк Данило та Кононенко Кирил, але під кінець першого тайму гості відіграли один гол. Другий тайм розпочався з атак футболістів з обласного центру, і рахунок зрівнявся 2:2. Під завісу матчу наші футболісти провели хорошу атаку, яка завершилася переможним голом. М’яч у ворота суперників забив Пономаренко Артем.

З рахунком 3:2 вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради перемогли і посіли  І місце в турнірній таблиці.

Вітаємо вихованців КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради з перемогою та бажаємо нових досягнень!