ПЕРЕМОГИ ЕРУДИТІВ

Дата: 20.05.2021 17:00

Фото без описуПротягом трьох днів (12-14 травня) юні інтелектуали гуртка "Ерудит" (КЗ «ЦДЮТ» Бобринецької міської ради) змагалися у СуперФІНАЛі Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор "Ерудит", "Брейн-ринг" та "Що?Де? Коли?" (заочний/онлайн формат), який проходив у рамках Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи "Єврофест-2021".

Команда "Торнадо" (Адаменко Євген, Винник Вікторія, Гречаний Яків, Решетілов Михайло, Сотнікова Софія, Ярова Анастасія, керівник гуртка Н.Клюй) зайняла призові місця у кожному виді СуперФІНАЛу:

- Адаменко Є. виборов третє місце в індивідуальній грі "Ерудит", Решетілов М. - п'яте;

- команда зайняла третє місце у СуперФІНАЛі Чемпіонату з гри "Брейн-ринг" наша –

- у СуперФІНАЛі Чемпіонату з гри "Що? Де? Коли?" юні розумники посіли теж третє місце.

ВІТАЄМО юних ЕРУДИТІВ та бажаємо нових перемог!