Бобринецька міська територіальна громада

Міжнародний день скандинавської ходи у Кропивницькому

Дата: 19.05.2021 19:28

У Бобринці скандинавська хода стала одним із найпопулярніших напрямків діяльності Університету срібного віку, адже вона допомагає підтримувати та зміцнювати здоров’я,  продовжує активне довголіття, сприяє соціальній адаптації людей срібного віку.

18 травня у найквітучішому сквері України, кропивницькому дендропарку, до Міжнародного дня скандинавської ходьби відбулося свято за участю студентів та студенток Університетів третього віку з Кропивницького, Дніпра, Олександрії та Бобринецької міської громади.

З нагоди свята до міста завітав президент Української Федерації скандинавської ходи, засновник Першої Української Школи оздоровчої скандинавської ходи Ігор Єфіменко. У вітальному зверненні він зазначив, що скандинавська хода – офіційно визнана видом спорту як один із видів спортивного туризму.

Жінки та чоловіки літнього віку обмінялися досвідом, здійснили святкову ходу та взяли участь у майстер-класі, мережувалися. Декілька учасників нашої команди отримали подарунки (палиці для скандинавської ходи, термочашки та блокноти).

Дружня обстановка, гарний настрій, чудова погода та тюльпановий рай в парку сприяли знайомству. На завершення заходу, для підтримки всіх учасників, представники магазинів Файно маркет пригощали усіх смаколиками та мінеральною водою.

Можливість зарядитися енергією здоров’я, надихнутися оптимізмом активістів поважного віку з інших міст бобринецькій команді Університету срібного віку надала міська рада (автобус та пальне для поїздки). Студентки дуже вдячні за підтримку та сподіваються на подальшу співпрацю, адже в Університету срібного віку багато планів на майбутнє. І так тепло стає на душі, коли про поважний вік дбають, турбуються про кожну людину, незалежно від її потреб, інтересів та уподобань.