Міжнародна акція «Ніч музеїв-2021»: музей – це простір, де історія оживає!

Дата: 19.05.2021 15:39

Фото без описуКомунальний заклад «Бобринецький міський  краєзнавчий  музей ім. М. Смоленчука», вже традиційно долучився до проведення Міжнародної акції «Ніч музеїв-2021», що зазвичай приурочена до Міжнародного дня музеїв, який традиційно відзначається 18 травня.

Працівники музею підготували для своїх відвідувачів святкову театралізовану екскурсію-діалог в ході якої «оживали» деякі експонати – нічні вартові музейних цінностей, перегляд відео-мандрівки «Основоположники музейної кімнати в Бобринці», цікаві майстер-класи, виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва. А також всі бажаючі мали змогу зробити фото на згадку з персонажами-учасниками театралізованої екскурсії та біля тематичної фотозони «Ніч музеїв».

Захід відбувся під гаслом «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення», адже саме зараз для музеїв настав час переосмислити себе, стати своєрідними культурними хабами та рішуче підтвердити суттєву цінність музеїв для побудови справедливого та стійкого майбутнього.