Обласний захід "Мама, тато, я- спортивна сім’я"

Дата: 15.05.2021 21:52

Фото без описуСьогодні в Україні та світі відзначають День сім'ї.

Святкує кожен по-різному. А провести цей день у колі сім'ї та ще й взяти участь у спортивних змаганнях - це дійсно сучасно.

15 травня 2021 року на базі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка відбувся фінал обласних фізкультурно-оздоровчих заходів "Мама, тато, я -спортивна сім'я".

Головне завдання заходу - створювати умови, щоб діти більше часу проводили в спортивних залах, на  спортивних майданчиках. Особливо цьому сприяє родинна атмосфера, коли діти наслідують приклад батьків - це здорово!

Бобринецьку громада представляла сім'я Вознюків ( Мама-Марія, тато - Павло та син - Ніколас). У ході змагань вони продемонстрували приклад єднання, взаємопідтримки.

У заході брали участь 13 команд з усієї області. І хоча сім'я Вознюків не потрапила до трійки переможців, винагородою для них стали отримані незабутні емоції, позитивні враження та солодкі подарунки.

Бадьорості, спортивної наснаги всій сім'ї!