Відзначення 76-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2021 19:19

Фото без опису9 травня з самого ранку заходи розпочались з урочистої ходи від Свято-Миколаївського храму до «Вічного вогню», де відбулося покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Завершилися урочистості нагородженням. Відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу» нагороджено Костецького Сергія Миколайовича - заступника військового комісара та Сидоренка Олександра Олександровича - учасника бойових дій АТО. Також за волонтерську діяльність відзначено Анатолія Ліннікова. Після чого міський голова Леонід Кравченко завітав до ветеранів Хмаріна Івана Васильовича та Неклеси Дем'яна Дем'яновича і привітав їх з цією знаменною датою. Привітання міського голови доповнили творчі номери, підготовлені вихованцями КЗ «Центру дитячої та юнацької творчості». Леонід Григорович завітав також до Войнаровської Любові Григорівни та Коваль Віри Яківни. Квітами, продуктовим набором і теплими словами привітав жінок-ветеранів Другої світової війни з Днем перемоги.

У цей день в парку ім.Кропивницького встановлено імпровізований бліндаж часів Другої світової війни, тематична фото-зона, проводилися майстер класи для жителів громади.