Клієнти пробації відвідали «Бобринецький міський краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука»

Дата: 07.05.2021 18:51

8 та 9 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо згадати тих борців, які воювали заради звільнення українських територій від загарбників.

7 травня 2021 року працівники комунального закладу «Бобринецький міський центр соціальних служб» спільно з Бобринецьким районним сектором філії Центру пробації в Кіровоградській області та клієнтами пробації, відвідали комунальний заклад «Бобринецький міський краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука» Бобринецької міської ради, де поринули у спогади про історичні події свого міста та увічнили пам'ять про загиблих воїнів і жертв війни.