Велорух заради здоров’я

Дата: 07.05.2021 17:20

Фото без опису07 травня 2021 року було проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Велорух заради здоров’я» в рамках соціального проекту «Активні парки-локації здорової України». Даний захід проводиться з метою покращення стану здоров’я населення, шляхом пропаганди здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок та формування здорового емоційного фону серед різних верст населення в умовах карантину.

Учасниками заходу стали жителі Бобринецької громади різного віку. Участь прийняло 164 особи (діти дошкільного віку – 19, діти 1-4 класів – 50, діти 4-8 класів – 45, діти 9-11 класів та дорослі – 50 чоловік). Учасники отримали шквал позитивних емоцій та солодкі презенти по завершенню заїзду.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації та проведенні даного Заходу директору КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради Володимиру КУНДЕЛЮ, тренерам-викладачам - Ігорю ФІЛІПЕНКУ, Сергію ЛЯШЕНКУ, поліцейському офіцеру громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Кропивницького РУП ГУНТ в Кіровоградській області Олександру ГУЗІЄНКУ, колективу відділення поліції № 3 (м. Бобринець) Кропивницького РУПГУНП в Кіровоградській області та начальникувідділення поліції №3 (м. Бобринець) Кропивницького РУПГУНП в Кіровоградській області, майору поліції – Юрію ХАНДИСУ.

Дякуємо всім, хто взяв участь у велозаїзді!

Такі велозаїзди ми зробимо традиційними!