Заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 09:07

Фото без опису9 травня 2021 року виповнюється 76 років з Дня перемоги у Другій світовій війні. Наш з вами обов'язок - пам'ятати тих, хто здобув Перемогу над нацистськими окупантами.

Цього року ми святкуємо День Великої Перемоги в умовах карантину, а значить, з низкою обмежень.

9 травня у м.Бобринець відбудеться пам’ятна хода та покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим воїнам-землякам з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для жителів міста в парку ім. М.Кропивницького діятиме тематична фото зона, імпровізований бліндаж та проводитимуться майстер класи.

Привітання, концертна програма на подвір’ї ветеранів Другої світової війни.

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною, вклонімося пам’яті полеглих, вшануймо живих ветеранів Другої світової!