Бобринецька міська територіальна громада

Профілактичні бесіди в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 07.05.2021 08:08

Комунальний заклад «Бобринецький міський центр соціальних служб» спільно з поліцейський офіцером громади провели профілактичні бесіди: «Чи є ризик насильства у ваших стосунках?», «Як захистити себе?» для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, розповіли громадянам про види домашнього насильства, та як воно проявляється, а також  основні напрямки попередження  насильства в сім’ї, гендерної дискримінації та протидії торгівлі людьми. Адже насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому.

Сім’ям вручено інформаційно – просвітницькі матеріали: буклети «Ні – насильству в сім’ї», «Дитинство без насильства», «ПротиДій торгівлі людьми».