Шановні мешканці громади !

Дата: 29.04.2021 15:06

Наближається найбільше християнське свято – Великдень . На території громади в Свято – Миколаївському храмі та Вознесенському соборі буде проводиться святкове богослужіння.  В зв’язку з дією в країні адаптивного карантину закликаємо вірян дотримуватися соціальної дистанції, користуватися захисними масками, обмежити фізичні контакти ( поцілунки святинь ). Відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише 1 особі від домогосподарства, без сімейних відвідувань. Утриматись від відвідування служби людьми похилого віку та з хронічними захворюваннями. Уникайте святкових обіймів, поцілунків та привітань з безпосереднім контактом. В Свято – Миколаївському храмі буде організовано онлайн трансляцію проведення служби, бажаючи можуть її переглянути на сторінці Отця Миколая в соціальній мережі Фейсбук.

Молимося в душі за спокій, за мир, щоб всі були живі і здорові !