Спортивні ігри серед команд ТГ з легкої атлетики

Дата: 29.04.2021 10:20

Фото без опису24 квітня 2021 року на одній із кращих в Україні легкоатлетичній арені ФК «Зірка» (м. Кропивницький) за сприяння управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Федерації легкої атлетики Кіровоградської області було проведено спортивні ігри серед команд територіальних громад та міст з легкої атлетики.

У змаганнях взяли участь 16 команд із Кіровоградської області. 160 учасників змагалися у 12 легкоатлетичних дисциплінах.

За результатами змагань команда Бобринецької громади, до складу якої входили Славінська Аліна, Жигалова Алла, Свердленко Дар’я, Журида Юлія, Корчаченко Артем, Куркула Антон, Ляшенко Сергій, Матіс Володимир, Лашкул Іван (тренер Бондаренко Микола), посіла 4 загальнокомандне місце.

Вітаємо з досягнутим результатом та бажаємо нових перемог!