Відбулась нарада щодо протиепідемічних заходів під час проведення Великодніх свят

Дата: 28.04.2021 08:19

Фото без опису

27 квітня під головуванням міського голови Леоніда Кравченко відбулась нарада за участі начальника відділу поліції №3 (м.Бобринець) - Юрія Хандиса, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, ЖКГ, архітектури та будівництва - Євгенія Кулика, головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій - Владислава Іващенко та представників Свято-Миколаївського храму - Миколи Онисько і Вознесенського собору Володимира Чутори.

Основним питанням, що розглядалося на нараді - це недопущення розповсюдження  хвороби COVID-19 серед прихожан церков в м.Бобринець та дотримання крантинних заходів під час освячення дарів на Великдень.

Бобринецька міська рада закликає жителів громади дотримуватися соціальної дистанції, користуватись масками та антисептиками!