І знову перемога!

Дата: 25.04.2021 18:38

Фото без опису24 квітня 2021 року в м. Кропивницькому відбулися фінальні ігри з міні-футболу серед команд міст територіальних громад області, в яких взяли участь команди Бобринецької, Долинської, Помічнянської та Благовіщенської територіальних громад.

Змагання проходили по коловій системі. У першій грі наші спортсмени зустрілися з командою із Благовіщенська і здобули перемогу з рахунком 2:1. У напруженій боротьбі із рахунком 4:3 бобринчани перемогли команду з Помічної у другій грі. Третя гра з командою м. Долинської закінчилася внічию 3:3.

За підсумками змагань футболісти Бобринецької і Долинської територіальних громад набрали однакову кількість очок. Але за кількістю забитих голів наша команда посіла ІІ місце. Першими стали спортсмени з м. Долинської.

Склад команди Бобринецької ТГ: Шаманський Віталій, Кравченко Роман, Потьомка Віталій, Квашенко Сергій, Ісаков Андрій, Філіпенко Артем, Гаврилюк Сергій, Василенко Михайло, Гордубей Андрій, Орінко Олександр, Філіпенко Ігор, Калмиков Владислав, Корчаченко Артем, Каранаєв Денис.

Традиційно спортсмени були забезпечені харчуванням та транспортом за сприяння Бобринецької міської ради.

Вітаємо команду з перемогою та бажаємо нових успіхів!