До 100-річчя із дня народження Володимира Сербулова

Дата: 23.04.2021 20:31

Фото без описуВолодимир Федорович Сербулов - видатний військовий діяч, учасник вигнання нацистів з території східних та південних областейУкраїни. Народився 25 квітня 1921 року в місті Бобринець.

Указом Президії Верховної Ради СРСР від 13 вересня 1944 року за зразкове виконання бойових завдань командування на фронті боротьби з німецькими загарбниками та виявлені при цьому відвагу і героїзм, старшому лейтенантові Сербулову Володимиру Федоровичу присвоєне звання Героя Радянського Союзу з врученням ордена Леніна і медалі «Золота Зірка».

З метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам'яті та належного відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у закладах освіти міста проведені заходи щодо відзначення 100-річчя із дня народження Володимира Сербулова:

• покладання квітів до пам’ятного знака у міському парку
  • віртуальна екскурсія Національним військово-історичним музеєм України;
  • виховні години «Пройшла війна стежками долі», «Забуттю не підлягає»;
  • інфо-хвилинки «Володимир Сербулов – Гідний земляк», «Наш земляк – гордість України!», «Людина-легенда»;
  • історичний портрет «Володимир Сербулов – наш земляк, Герой Радянського Союзу»;
  • розміщення інформації на сайті освітніх закладів;
  • створення міні-експозиції у шкільному музеї Бойової Слави;
  • створення інформаційного стенду «Наш герой-земляк».Фото без описуФото без описуФото без опису