Увага! Відділ "ЦНАП" Бобринецької міської ради тепер знаходиться за іншою адресою

Дата: 23.04.2021 20:00

Шановні мешканці громади! Звертаємо вашу увагу, що відділ "ЦНАП" Бобринецької міської ради змінив своє місцезнаходження, тепер ви можете отримати адміністративні послуги за адресою м.Бобринець, вул.Каштанова,84. Наголошуємо,що у ЦНАП ви можете здійснити державну реєстрацію бізнесу, державну реєстрацію житлового будинку чи земельної ділянки( у тому числі право оренди), подати заяву з відповідними документами щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою чи затвердження його, зареєструвати місце проживання, подати заяву на отримання земельної ділянки, отримати дозвіл на видалення зелених насаджень, на розміщення зовнішньої реклами, отримати довідку про реєстацію місця проживання, довідку-характеристику, довідку про членство в особистому селянському господарстві, замовити витяг з Державного земельного кадастру, нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, подати документи на отримання державної соціальної допомоги.

Приходьте до нас, телефонуйте нам (05257 3 46 51), пишіть нам cnap.bobrinets@ukr.net

Ми чекаємо на вас!