ДОСЯГНЕННЯ НАЙМОЛОДШИХ

Дата: 19.04.2021 15:49

Фото без описуВсеукраїнський конкурс дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge проводиться третій рік поспіль за підтримки ГО «Асоціація Ноосфера». Тематика конкурсу присвячена 30-й річниці Незалежності України.

З 1991 року в космічній галузі нашої держави відбулося чимало визначних подій. Це і запуск 3-х українських супутників серії «Січ», призначених для дистанційного зондування Землі, і політ Леоніда Костянтиновича Каденюка у космос.

Цього року до участі у конкурсі залучили наймолодших дошкільнят.

З ініціативи вихователів молодших груп Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА» Ащепи Ольги Вікторівни, Лойко Альони Сергіївни дошкільнята спільно з батьками взяли участь у конкурсі, виконали роботи на задану тематику.

За підсумками конкурсу дошкільнята нагороджені дипломами від ГО «Асоціація Ноосфера».

Щиро дякуємо батькам за підтримку та співпрацю!Фото без опису