Першість області з футболу

Дата: 19.04.2021 15:34

Фото без описуФутбол - найпопулярніша у світі гра. Його називають спортом № 1.

Серед багаточисельних видів спорту, які культивуються в системі фізичного виховання України, футбол займає одне з провідних місць. Важко назвати інший вид спорту, який міг би змагатися з ним у популярності.

Його простота, доступність широким верствам населення, величезна емоційність ігрових ситуацій, необхідність проявлення волі і мужності при подоланні дій суперника роблять футбол не лише популярним видом спорту, а й цінним засобом фізичного виховання. Футбол дозволяє досягти високого ступеня фізичної підготовленості та розвивати швидкість, силу, витривалість, спритність, стрибучість і багато інших рухових якостей, виховувати сміливість, дисциплінованість, розвивати координацію і рішучість.

17 квітня 2021 року в м. Долинська відбулася першість області з футболу. ФК «Новатор» зустрівся з командою м. Долинська і в напруженій грі переміг з рахунком 2:1. Голи забивали: Піньковський Андрій, Квашенко Сергій.

Вітаємо команду з перемогою та бажаємо нових успіхів!