Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов Бобринецької міської ради до КМУ

Дата: 15.04.2021 17:09

За результатами розгляду адміністративного позову Бобринецької міської ради до Кабінету Міністрів України, треті особи Кіровоградська облдержадміністрація і Міністерство розвитку громад та територій, окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення від 06 квітня 2021 року у справі №640/16267/20, яким задовольнив позовні вимоги міської ради. Розпорядження КМУ від 12 червня 2020 року №716-р у частині, що стосується визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад у межах Бобринецького району, визнано протиправним та скасоване.

Таким чином,  окружний адміністративний суд міста Києва визнав, що Кабінет Міністрів України порушив закон, утворивши згідно зі своїм розпорядженням від 12 червня 2020 року №716-р у межах Бобринецького району дві територіальні громади (Бобринецьку, Кетрисанівську) замість трьох (Бобринецької, Витязівської, Кетрисанівської), передбачених Перспективним планом формування територій громад Кіровоградської області.

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва