Семінар серед суб’єктів господарювання у сфері надання послуг

Дата: 09.04.2021 19:45

Фото без опису09 квітня 2021 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області спільно з Бобринецькою міською радою було проведено семінар серед суб’єктів господарювання у  сфері надання послуг. Під час проведення семінару розглядались актуальні питання здійснення нагляду за дотриманням санітарного законодавства та проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, зокрема, щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Відділом житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Бобринецької міської ради порушувалось питання щодо влаштування засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до закладів торгівлі та підприємств, що забезпечують населення побутовими послугами.Фото без опису