МІСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 09.04.2021 14:26

Оперативна інформація МОЗ України:

Станом на 09 квітня 2021 року в Україні радикально змінилась клінічна картина через нові штами СOVID -19. Збільшився термін перебігу захворювання до одного місяця, що в свою чергу подовжує кисневозалежність хворих. Результатом перенесення COVID – 19 є бактеріальні ускладнення. Крім того значно помолодшало захворювання наразі все частіше хворіють діти та молодь. На сьогодні ймовірно у зв’язку з приходом «південноафриканського» штаму в черговий раз змінилося клінічна картина і у хворих досить часто в порівнянні з попередніми періодами виникає ниркова недостатність, хворі діти перебувають на апаратах штучного дихання.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив що «британський» штам COVID -19 зараз поширений по всій території України. Він втричі заразніший, вражає молоду вікову групу і викликає важкий перебіг хвороби.