З днем працівників військових комісаріатів

Дата: 08.04.2021 08:41

Фото без опису

Сьогодні органи державної влади та місцевого самоврядування роблять усе можливе, аби люди у військовій формі впевнено дивилися у завтрашній день. Адже майбутнє нашої країни – тільки за професійною армією.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу.

В теперішній час ви виконуєте надзвичайно важливу місію для України, а саме відбираєте тих людей, яким ми довіряємо оберігати найцінніше у нашому житті – спокій та мирне небо над головою.

Військовий комісаріат завжди є в тісній взаємодії з органами місцевого самоврядування, поряд з організацією призову до збройних сил і постановкою на облік рядових і офіцерів запасу, виконує цілий ряд завдань соціального плану.

У цей день висловлюємо щиру вдячність всім працівникам військових комісаріатів за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті, а вашим родинам миру, злагоди, міцного здоров`я, щастя та добра!

З повагою міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет!