Насильство у родині - негідний приклад у дитини

Дата: 28.08.2021 10:14

На період карантину, спричиненого поширенням COVID-19, чимало жінок та дітей залишилися вдома та можуть стати жертвами насилля, через вимушену ізоляцію, стресові ситуації, матеріальні труднощі, відсутність особистого простору та інші чинники.

Комунальний заклад «Бобринецький міський центр соціальних служб», повідомляє що для допомоги постраждалим від насильства та жорстокого поводження у громаді функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті, ми працюємо навіть в умовах карантину та готові надати соціальну та психологічну підтримку.

Якщо це трапляється з вами, якщо ви бачите, що страждають діти, якщо не байдужі до чужої біди…

ТЕЛЕФОНУЙТЕ

• Національна поліція 102;
  • Бригада швидкої медичної допомоги 103;
  • Урядова «гаряча лінія» для осіб, які страждають від домашнього насильства 15-47.

Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Мобільна бригада Бобринецької міської ради (097) 226-36-16