Екскурс в історію

Дата: 26.03.2021 16:16

Фото без опису

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності25 березня 2021 року в комунальному закладі «Бобринецький  міський краєзнавчий музей ім. М. Смоленчука» до 100-річчя подій Української революції1917-1921років та вшанування пам’яті її учасників організовано перегляд документального фільму, проекту Українського інституту національної пам’яті «Як творилася держава. Українськареволюція 1917-1921рр.».

Такожприсутніознайомилися з серією книг науково-документального видання «Роки боротьби 1917-1922 рр. на Єлисаветчині. Українськийпогляд», якінещодавнопоповнилифондовезібрання музею .

Укнизі "Роки боротьби 1917-1922 рр. на Єлисаветчині. Українськийпогляд. Рік 1919. У виріреволюцій" авторськимколективомздійснено аналізпроцесівзмінивлад натеренахнашого краю у 1919 р. тавпливцих змін на життяйогомешканців, а також на перебігподійреволюційнихпроцесіввУкраїні та поза її межами.Фото без опису