Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 20:09

Фото без описуШановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства!

Від усієї Бобринецької громади щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих служб.

Своєю нелегкою щоденною працею ви робите життя нашої громади комфортним та упорядкованим, підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення. Ця праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Від вашої майстерності безпосередньо залежать соціальний добробут і настрій бобринчан.

На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення стабільної життєдіяльності міста.

Щиро дякуємо за відповідальну, високопрофесійну та самовіддану працю, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

У День професійного свята бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім'ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

З повагою міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет!

На передодні професійного свята міський голова Леонід Кравченко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ЖКГ, Бобринецької міської ради Євгеній Кулик привітали колективи комунальних підприємств Бобринецької міської ради «Комунальник» та «Міськводоканал» з професійним святом. Леонід Григорович подякував колективам за професіоналізм, наполегливість в роботі та оголосив подяки.

За плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у життя і розвиток міста та з нагоди належного відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування оголосив:

Подяку Кіровоградської обласної державної адміністрації

ДУДЧЕНКУ Олександру Васильовичу – машиністу екскаватора Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» Кіровоградської області.

МАМІЮ Геннадію Анатолійовичу – водію автотранспортних засобів, сміттєвозу комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» Кіровоградської області.

Подяку Бобринецької міської ради

АВРАМЕНКУ Олександру Григоровичу – водію автотранспортного засобу Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» Кіровоградської області;

АНДРЕЄВУ Василю Васильовичу – майстру аварійно-відновлювальних робіт Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» Кіровоградської області;

ДВІРНОМУ Юрію Юрійовичу – слюсарю аварійно-відновлювальних робіт Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» Кіровоградської області;

ДЯКОВІЙ Надії Іванівні – оператору на аеротенках Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» Кіровоградської області.

ЗАГОРЦЕВІЙ Світлані Миколаївні – робітнику з благоустрою комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» Кіровоградської області;

МОЛЧАН Людмилі Іванівні – економісту Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» Кіровоградської області;

МІЛОВСЬКОМУ Ігорю Михайловичу – машиністу насосних установок Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» Кіровоградської області;

СМІРНОВІЙ Людмилі Степанівні - робітнику з благоустрою комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» Кіровоградської області;

ТАНІНУ Олександру Олександровичу – майстру очисних споруд каналізації Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» Кіровоградської області;

ПУТЯКІНУ Василю Петровичу – трактористу комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» Кіровоградської області;

ЩЕРБИНІ Ірині Вікторівні – економісту   комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник» Кіровоградської області.Фото без описуФото без опису