МІСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 16.03.2021 20:57

Офіційні дані по захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 станом на 15 березня 2021 року на території бувшого Бобринецького району і міської громади зокрема, особливості діяльності закладів середньої освіти міста і    Бобринецького аграрного фахового коледжу ім. В.Порика в умовах загострення епідемічної ситуації, звернення, що надійшли до міської ради, повідомлення у мережі Facebook, стан дотримання санітарних правил і протиепідемічних заходів у закладах охорони здоров’я та місцях масового скупчення людей стали підставою для скликання 15 березня 2021 року позачергового засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Стислий перебіг засідання та прийняті рішення у протоколі за посиланням

Протокол №3 міської комісії з питань ТЕБ та НС

МОЗ і міська рада нагадують: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами — рятує життя. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ  за номером 0 800 60 20 19.