Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

Дата: 16.03.2021 14:07

Фото без описуЗ 1 квітня по 30 вересня 2021 року в Україні проходитиме 16-та Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" під гаслом "Здорові немовлята".

Кошти збиратимуть для придбання неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень України.

Ознайомитись з програмою Акції.

Деталі – на офіційній сторінці ВБФ «Серце до серця».

За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн, за які придбано медичне обладнання й передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України. Наприклад, в обласні та міські дитячі лікарні передали медобладнання для діагностики слуху в новонароджених і дітей старшого віку, слухові апарати, офтальмологічне й кардіологічне обладнання, інсулінові помпи, системи моніторингу цукру в крові, обладнання для реанімаційних і неонатальних відділень.