Відзначили 77 річницю Дня визволення міста Бобринець

Дата: 16.03.2021 11:38

16 березня — надзвичайно особливий день для бобринчан. 77 років тому, місто Бобринець, яке більше двох років було окуповане німецько-фашистських загарбників у березні було героїчно звільнено частинами 19, 93, 113, 223-ї стрілецьких дивізій 57-ї армії Третього Українського фронту.

Традиційно, у цей день ми вшановуємо пам'ять тих,  хто віддав життя за мир свого народу.

З нагоди Дня визволення Бобринця від німецько-фашистських загарбників заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ЖКГ, Бобринецької міської ради Євгеній Кулик, голова громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» Микола Тосік, учасник АТО Олександр Сидоренко, голова громадської організації «Запорізька Бобринецька Січ вільних козаків України Муляр Ванжа на чолі з міським головою Леонідом Кравченко поклали квіти до стели загиблим воїнам АТО, пам’ятнику митрофорному протоієрею отцю Юрію Онисько, пам’ятнику загиблим вчителям та учням міста, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, пам’ятних дошок загиблим учасникам АТО та Герою Небесної сотні Віктора Чміленка.

У день свята міський голова Леонід Кравченко, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська, голова громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Тосік та учасник АТО Олександр Сидоренко відвідали  ветеранів Другої світової війни та вручили продуктові набори Неклесі Дем’яну Дем’яновичу, Войнаровській Любові Григорівні, Коваль Вірі Яківні та  Хмаріну Івану Васильовичу.